LMX DOST PROGRAMI – LDP (COOP TRR)

Değerli meslektaşlarımız,

Öncelikle sizlerle olan iş birliğimize çok değer verdiğimizi belirtmek isteriz. Bilhassa kriz dönemlerinde göstermiş olduğunuz güven ve işbirliğiniz her zaman ön plana çıkmaktadır.  Bizler de çok severek ve en çok satış yaptığımız destinasyon olan Türkiye ile ilgili her türlü konuda sizlerin yanındayız. Türkiye’yi sunmak ve satmak bizim için bir gönül işidir.

Sizlerle olan iş birliğimizi daha da geliştirmek ve sağlam temellere oturtmak istiyoruz. Bu nedenle COOP TRR ile yaptığımız görüşmeler sonucunda özel olarak hazırlanmış LDP’yi (LMX DOST PROGRAMI) bilginize sunmak istiyoruz.

  • Mevcut olan provizyon modellerini bir kenara bırakıp LMX DOST Programı’na dahil olan tüm acentelerimize, mali yıl içerisinde 50 adet ‘’NurHotel’’ rezervasyonu yapanlar için provizyon miktarı % 8 den % 10 a yükseltilecektir. Mali yıl içerisinde katılım tarihinden önce yapılmış olan rezervasyonlar da belirlenip bu kampanyaya dahil edilecektir (kontrol ve provizyon artışı yıl içerisinde de gerçekleşebilir).
  • Genel anlaşma yükümlülükleri (FAQ) dışında LDP’ye (LMX DOST PROGRAMI) katılan acentelerimiz LMXF ve LMIF Flex-markalarımızdan yapacakları rezervasyonlarda seyahat tarihinden 15 gün öncesine kadar her türlü değişiklik ücretsiz yapılacaktır.
  • LDP’ye (LMX DOST PROGRAMI) katılacak olan acentelerimize LMX tarafından gerçekleştirilecek olan INFO Tur veya LMX Beachparty’lerde öncelikli katılım imkânı sağlanacaktır.
  • LDP’de (LMX DOST PROGRAMI) en başarılı olan acentelerimiz de yıl içerisinde Türkiye’de yapılacak olan 3–4 günlük LMX “Get Together” organizasyonuna davet edilecektir.

„LMX DOST PROGRAMI – LDP“ ye katılmak için aşağıdaki formu kullanarak kaydolmanız yeterlidir.

Kayıtlarınız için şimdiden teşekkür ederiz. İşbirliğimizin en üst seviyede devam etmesi dileğiyle.

Mario Krug
CCO

Serdar Bayraktar
General Coordinator Turkey


(Deutsche Übersetzung)

Liebe türkischen Geschäftspartner,

wir schätzen die Zusammenarbeit mit Euch sehr! Besonders wissen wir um Eure Zuverlässigkeit gerade auch in Krisenzeiten. Auch wir stehen jederzeit Euch und unserem gemeinsamen Lieblingsland Türkei zur Seite! Es ist uns eine Herzensangelegenheit!

Gern möchten wir mit Euch die Zusammenarbeit ausbauen und festigen. Dazu bieten wir Euch in Absprache mit COOP TRR Folgendes besonderes „LMX DOST PROGRAMI – LDP“ an:

  • Abweichend vom allgemein gültigen Provisionsmodell stellen wir für die Teilnehmer am „LMX DOST PROGRAMI – LDP“ ab 50 NurHotel-Buchungen im Geschäftsjahr die Provision von 8% auf 10% retroaktiv um und alle entsprechenden Buchungen werden mit der Differenz nachvergütet (die Prüfung und Provisionserhöhung kann auch unterjährig erfolgen)
  • Abweichend von unseren FAQ nehmen wir für die Teilnehmer am „LMX DOST PROGRAMI – LDP“ Änderungen bei Buchungen der FLEX-Marken LMXF und LMIF bis 15 Tage vor Anreise kostenlos vor
  • Wir garantieren den Teilnehmern am „LMX DOST PROGRAMI – LDP“ die bevorzugte Teilnahme an Inforeisen und LMX-Veranstaltungen (wie z.B. LMX Beachparty)
  • Die erfolgreichsten Teilnehmer am „LMX DOST PROGRAMI – LDP“ laden wir einmal im Jahr 3–4 Tage zu einem LMX Get Together in die Türkei ein.

Für die Teilnahme am „LMX DOST PROGRAMI – LDP“ meldet Euch ganz einfach mit folgendem Formular an.

Mario Krug
CCO

Serdar Bayraktar
General Coordinator Turkey(Agenturnummer)

(Agenturname)

(E-Mail)