LMX DOSTU PROGRAMI – LDP (COOP TRR)

Değerli meslektaşlarımız,

Öncelikle sizlerle olan iş birliğimize çok önem verdiğimizi belirtmek isteriz. Bilhassa kriz dönemlerinde göstermiş olduğunuz güven ve işbirliğiniz her zaman ön plana çıkmaktadır.  Bizler de çok severek ve en çok satış yaptığımız destinasyon olan Türkiye ile ilgili her türlü konuda sizlerin yanındayız. Türkiye’yi sunmak ve satmak bizim için bir gönül işidir.

Sizlerle olan iş birliğimizi daha da geliştirmek ve sağlam temellere oturtmak amacıyla COOP TRR ile yapacağınız görüşmeler sonucunda özel olarak hazırlanmış LDP’yi (LMX DOSTU PROGRAMI) bilginize sunmak istiyoruz.

  • Mevcut olan provizyon modellerini bir kenara bırakıp LMX DOSTU Programı’na dahil olan tüm acentelerimize, mali yıl içerisinde Türkiye içersinde yapacakları ‘’NurHotel’’ rezervasyonları  için provizyon miktarı % 8 den % 10 a yükseltilecektir. LMX DOSTU Programı’na dahil olan tüm acentelerimize mali yıl içerisinde Türkiye içersinde 60 adet ‘’NurHOTEL’’ rezervasyonu yaptıkları takdirde % 11 provizyon verilecektir.Yani % 1 geriye dönük ilave provizyon alacaktır.
  • Genel anlaşma yükümlülükleri (FAQ) dışında LDP’ye (LMX DOSTU PROGRAMI) katılan acentelerimiz LMXF ve LMIF Flex-markalarımızdan yapacakları rezervasyonlarda seyahat tarihinden 15 gün öncesine kadar her türlü değişiklik ücretsiz yapılacaktır.
  • LDP’ye (LMX DOSTU PROGRAMI) katılacak olan acentelerimize LMX tarafından gerçekleştirilecek olan INFO Tur veya LMX Beachparty’lerde öncelikli katılım imkânı sağlanacaktır.
  • LDP’de (LMX DOSTU PROGRAMI) en başarılı olan acentelerimiz de yıl içerisinde Türkiye’de yapılacak olan 3-4 günlük LMX “Get Together” organizasyonuna davet edilecektir.

„LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“ye katılmak için aşağıdaki formu kullanarak kaydolmanız yeterlidir.

Kayıtlarınız için şimdiden teşekkür ederiz. İşbirliğimizin en üst seviyede devam etmesi dileğiyle.

Mario Krug
CCO

Serdar Bayraktar
General Coordinator Turkey

Cumhun Sefer
COOP TRR


(Deutsche Übersetzung)

Liebe türkischen Geschäftspartner,

wir schätzen die Zusammenarbeit mit Euch sehr! Besonders wissen wir um Eure Zuverlässigkeit gerade auch in Krisenzeiten. Auch wir stehen jederzeit Euch und unserem gemeinsamen Lieblingsland Türkei zur Seite! Es ist uns eine Herzensangelegenheit!

Gern möchten wir mit Euch die Zusammenarbeit ausbauen und festigen. Dazu bieten wir Euch in Absprache mit COOP TRR.  folgendes besonderes „LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“ an:

  • Abweichend vom allgemein gültigen Provisionsmodell stellen wir für die Teilnehmer am „LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“ für NurHotel-Buchungen in die Türkei  im Geschäftsjahr die Provision von 8 % auf 10 % ein.  Teilnehmer am „LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“, welche 60 NurHotel-Buchungen in die Türkei im Geschäftsjahr generieren, erhalten darauf 11 % Provision, also 1 % Nachvergütung am Geschäftsjahresende!
  • Abweichend von unseren FAQ nehmen wir für die Teilnehmer am „LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“ Änderungen bei Buchungen der FLEX-Marken LMXF und LMIF bis 15 Tage vor Anreise kostenlos vor
  • Wir garantieren den Teilnehmern am „LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“ die bevorzugte Teilnahme an Inforeisen und LMX-Veranstaltungen (wie z. B. LMX Beachparty)
  • Die erfolgreichsten Teilnehmer am „LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“ laden wir einmal im Jahr 3–4 Tage zu einem LMX Get Together in die Türkei ein

Für die Teilnahme am „LMX DOSTU PROGRAMI – LDP“ meldet Euch ganz einfach mit folgendem Formular an.

Mario Krug
CCO

Serdar Bayraktar
General Coordinator Turkey

Cumhun Sefer
COOP TRR